Bank Pekao S.A.

Bank Pekao SA działa od 85 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę siłę kapitałową mierzoną współczynnikiem wypłacalności, Bank Pekao jest liderem wśród dużych banków w Polsce i jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie.

Bank Pekao SA dysponuje siecią ponad 1000 placówek  w całym kraju oraz oferuje swoim klientom dostęp do sieci ponad 1700 bezpłatnych bankomatów w Polsce i ok. 20 000 w 17 krajach Europy. W grupie kapitałowej Pekao znajdują się  między innymi  największe w Polsce Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, fundusz emerytalny, wiodące na polskim rynku domy maklerskie, oraz spółki zajmujące się leasingiem i faktoringiem.

Jako instytucja finansowa rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego zawsze staramy się dostosować do ich oczekiwań. Agrostrefa to dedykowana rolnikom i firmom z branży rolno-spożywczej wyjątkowa oferta. W ten sposób wspieramy rozwój polskiego rynku produkcji żywności i przetwórstwa, oferując naszym Klientom produkty i usługi finansowe szyte na miarę potrzeb jednej z najważniejszych gałęzi gospodarki.

Szeroki wachlarz naszych produktów pozwala nam być w ścisłej czołówce instytucji finansowych branży rolniczej. Naszym Klientom oferujemy korzystne pakiety kredytów, wyjątkowe konto i kartę w ramach pakietu Mój Biznes Agro, a także kredyty preferencyjne z dopłatami. Finansujemy również maszyny i urządzenia oraz pojazdy używane w działalności rolniczej. 

Dowiedz się więcej

ZAMÓW KONTAKT