Program Agrar dla rolników i ich bliskich

Razem zbieramy plony przez cały rok

Karta Agrar to jedyna na rynku karta płatnicza stworzona specjalnie dla osób i firm prowadzących działalność związaną z rolnictwem. Dla Banku Pekao S.A. działalność rolnicza jest jednym z kluczowych segmentów polskiej gospodarki. Dlatego też Bank oferuje produkty i usługi stworzone specjalnie z myślą o potrzebach rolników i ich rodzin oraz firm z branży rolno-spożywczej.

Cały świat korzyści dla Ciebie, Twojej Firmy i Twoich bliskich

Karta Agrar uprawnia do korzystania ze specjalnego programu zniżek na produkty i usługi, jakich potrzebujesz i z których skorzystasz Ty, Twoja Firma oraz Twoi bliscy. Karta Agrar to dostęp do dwóch atrakcyjnych programów rabatowych, dzięki którym  jej posiadacz zyskuje:

  • Zniżki dla gospodarstwa rolnego u Partnerów Karty Agrar (m.in. na zakup paliw, części zamiennych i serwisu naprawczego, jak i nawozów i środków ochrony roślin).
  • Zniżki gospodarstwa domowego w Galerii Rabatów Banku Pekao S.A. (m.in. na zakup odzieży, obuwia, artykułów sportowych, książek i wiele innych).

Wpłacaj, wypłacaj, korzystaj za każdym razem!

Karta Agrar to karta debetowa, która pozwala na robienie zakupów i wypłacanie gotówki do wysokości kwoty, jaką właściciel karty ma na swoim rachunku bankowym. Kartę Agrar otrzymujesz bezpłatnie, a mając już w portfelu:

  • Płacisz za towary i usługi , także zbliżeniowo.
  • Wypłacasz gotówkę bez prowizji z ponad 1700 bankomatów Banku Pekao S.A. 
  • Wpłacasz gotówkę na swoje konto w bankomacie Banku Pekao S.A. wyposażonym w moduł wpłat.
  • Możesz ustalić limit wydatków dla karty.

Karta wydawana jest do  konta, do którego masz dostęp przez Internet lub w jednej z ponad 700 placówek Banku.

Taryfa Prowizji i Opłat dla Klientów Indywidualnych
Regulaminy – Klienci Indywidualni
Taryfa Prowizji i Opłat dla Klientów Biznesowych
Regulaminy – Klienci Biznesowi

ZAMÓW KONTAKT