Program Agrar dla rolników i ich bliskich

Razem zbieramy plony przez cały rok

Konto do karty dla rolnika i rodziny rolnika (konto osobiste)

Rachunek Eurokonto Mobilne

Zakładając rachunek Eurokonto Mobilne zyskujesz o wiele więcej możliwości!

Rachunek Eurokonto Mobilne to nowoczesne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich. To  rachunek dla osób, które cenią sobie wygodę  w korzystaniu z usług Banku w dowolnym miejscu, w którym Twój telefon czy laptop może się połączyć z internetem. Bez trudu zapłacisz za telefon czy gaz, dokonasz dowolnego przelewu, w tym na rzecz KRUS czy Urzędu Skarbowego.

  • Opłata za prowadzenie rachunku wynosi 5,99 zł - dla Klientów regularnie przekazujących na rachunek wynagrodzenia, stypendia, czy inne stałe wpływy* w jednorazowej kwocie min. 500 zł miesięcznie, prowadzenie konta jest bezpłatne.
  • Opłata za obsługę karty debetowej do rachunku (MasterCard Debit Mobile) wynosi 3,99 zł miesięcznie - warunkiem zwolnienia z opłaty w danym miesiącu jest rozliczenie przez Bank w poprzednim miesiącu co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych**.
  • Wypłaty gotówki bez prowizji z bankomatów Grupy UniCredit w Europie i szerokiej sieci bankomatów Banku Pekao S.A. w całej Polsce. Dodatkowo możliwość wypłaty gotówki bez prowizji z dowolnej sieci obcych bankomatów w Polsce - 2 pierwsze wypłaty miesięcznie.
  • Bezpłatny dostęp do usługi Pekao24 oraz nowoczesnej, funkcjonalnej i kompleksowej aplikacji mobilnej,  dzięki której wykonasz większość operacji jakie znasz z bankowości internetowej w swoim telefonie.
  • Bezpłatny dostęp do Aplikacji PeoPay. Płać, przelewaj i wypłacaj swoim telefonem. więcej
  • Linia kredytowa w Eurokoncie - otrzymujesz możliwość korzystania z Pożyczki w Eurokoncie. Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste- wystarczy że będziesz posiadać rachunek w Banku Pekao S.A od 3 miesięcybądź przedstawisz historię prowadzenia rachunku w innym banku za okres ostatnich 3 miesięcy. Limit pożyczki jest ustalany indywidualnie dla każdego Posiadacza rachunku i zależy od oceny jego zdolności kredytowej.

W naszej ofercie znajdziesz najlepszy Pakiet Kont dla Twoich Bliskich.

  • Eurokonto Kieszonkowe –dla dzieci w wieku od 13 do 18 lat.
  • Eurokonto Intro  –rachunek osobisty dla młodzieży od 18 do 30 lat.
  • Mój Skarb - możesz uczyć swoje dziecko oszczędzania od najmłodszych lat, oprocentowanie tego rachunku oszczędnościowego wynosi 1,50% w skali roku niezależnie od zgromadzonej kwoty (oprocentowanie zmienne).
  • Pomocne konto (Eurokonto Aktywne Plus w promocji ) dla osób pobierających świadczenia emerytalno-rentowe, z szerokim pakietem assistance zapewniającym szybką i fachową pomoc w trudnych sytuacjach. O zasady promocji trwającej zapytaj Doradcę w Oddziale.

Wszystkie operacje wykonane kartą Agrar będą widoczne na Twoim wyciągu do konta bankowego

Wszystkie transakcje wymagają podania kodu PIN – karta to dużo bezpieczniejsza forma płatności, nie wymaga noszenia ze sobą gotówki, także w przypadku większych zakupów. Agrar karta jest wyposażona w mikroprocesor, odporny na próby fałszowania i kopiowania, a konieczność użycia kodu PIN przy dokonywaniu większości transakcji skutecznie blokuje szanse na użycie do płatności skradzionej karty.

Taryfa Prowizji i Opłat dla Klientów Indywidualnych
Regulaminy – Klienci Indywidualni
Taryfa Prowizji i Opłat dla Klientów Biznesowych
Regulaminy – Klienci Biznesowi

ZAMÓW KONTAKT


* z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów.

**Uwaga! Data rozliczenia transakcji może być późniejsza niż data jej dokonania. Bank rozlicza transakcje najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania informacji o autoryzacji transakcji. W przypadku niektórych transakcji Bank nie ma wpływu na termin, w jakim ta informacja zostanie do niego przesłana.